Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
سبزوارگردی مسافران نوروزی: سبزوار فرهنگ

سبزوارگردی مسافران نوروزی


10 فروردين 1393
25
1685
سبزوارگردی مسافران نوروزی همزمان با ایام نوروز مسافران و زائران بارگاه رضوی از طرح تور سبزوار گردی استقبال خوبی کرده اند.
رئیس اداره فرهنگی ورزشی شهرداری سبزوار با بیان این مطلب گفت: همه روزه برنامه های مفرح و شادی برای کودکان و نوجوانان در ۳ پارک ورودی سبزوار پارک های بهمن ؛ میدان شهید بهشتی و پارک ارمغان برگزار می شود که شامل برنامه های ورزشی و هنری می باشد که حضور کودکان و نوجوانان در این برنامه ها مشهود است.
محمد اختریان به تور رایگان سبزوار گردی اشاره کرد و گفت: با توجه به وجود آثار تاریخی و فرهنگی بی شمار در شهر سبزوار بران شدیم تا با برگزاری رایگاه تور سبزوار گردی مسافران را بیش از پیش با این آثار ارزشمند تاریخی و پیشینه سبزوار آشنا کنیم که خوشبختانه با استقبال مسافران و زائران روبرو شده است.
وی ادامه داد: مسافران در مدت زمان حدود یک ساعت با آثار تاریخی موجود در خیابان بیهق و شهدا همچون مسجد جامع، مسجد پامنار، آرامگاه اسرار و کاشفی و موزه مردم شناسی از نزدیک بازدید و با صحبت های راهنمای تور با قدمت و ویژگی های این آثار منحصر بفرد تاریخی آشنا می شوند.
(منبع:روابط عمومی شهرداری سبزوار
:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
25 نظر در صف تاييد است.

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟