خانه ای برای فرهنگ و هنر


خانه فرهنگ دانشجو مکانی است برای گردهم‌آیی دانشجویانی است که دغدغه فرهنگ و هنر رهایشان نمی کند و می خواهند بیاموزند و بخوانند و ببینند و با گرد یک انجمن به گفتگو بنشینند و نشریه منتشر کنند و در نگارخانه آثارشان را به نمایش بگذارند و... ادامه »

خبرها » سبزوار


تاریخ: 10 فروردين 1393 / بازدید: 160 / اظهار نظر: 1

سبزوارگردی مسافران نوروزیسبزوارگردی مسافران نوروزی همزمان با ایام نوروز مسافران و زائران بارگاه رضوی از طرح تور سبزوار گردی استقبال خوبی کرده اند.
رئیس اداره فرهنگی ورزشی شهرداری سبزوار با بیان این مطلب گفت: همه روزه برنامه های مفرح و شادی برای کودکان و نوجوانان در ۳ پارک ورودی سبزوار پارک های بهمن ؛ میدان شهید بهشتی و پارک ارمغان برگزار می شود که شامل برنامه های ورزشی و هنری می باشد که حضور کودکان و نوجوانان در این برنامه ها مشهود است.
محمد اختریان به تور رایگان سبزوار گردی اشاره کرد و گفت: با توجه به وجود آثار تاریخی و فرهنگی بی شمار در شهر سبزوار بران شدیم تا با برگزاری رایگاه تور سبزوار گردی مسافران را بیش از پیش با این آثار ارزشمند تاریخی و پیشینه سبزوار آشنا کنیم که خوشبختانه با استقبال مسافران و زائران روبرو شده است.
وی ادامه داد: مسافران در مدت زمان حدود یک ساعت با آثار تاریخی موجود در خیابان بیهق و شهدا همچون مسجد جامع، مسجد پامنار، آرامگاه اسرار و کاشفی و موزه مردم شناسی از نزدیک بازدید و با صحبت های راهنمای تور با قدمت و ویژگی های این آثار منحصر بفرد تاریخی آشنا می شوند.
(منبع:روابط عمومی شهرداری سبزوار


نظرتان را بگوييد:

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:

1 نظر در صف تاييد است.